•  

Рятувальник Горбенко за рік витратив в п’ятдесят разів більше, ніж заробив

6270
Рятувальник Горбенко за рік витратив в п’ятдесят разів більше, ніж заробив

Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко витрачає мільйони на маєтки, машини і закордонні вояжі.

Так державний посадовець полковник Горбенко Олег Миколайович отримуючи заробітну плату 5000 гривень тільки за період 2013 – 2014 років тричі на рік разом із сім’єю виїздив на відпочинок за кордон до дорогих курортів, а на кошти що залишились після відпочинків в поточному році придбав за 2 000 000 гривень новісінький житловий маєток з басейном в с. Гожули Полтавського району по вул. Кірова, 50-а, та сімейний автомобільVolkswagen Touareg державний номер ВІ4488ВІ вартістю близько 1 000 000 гривень. Чи не забагато він зекономив, що назбирав таку суму для покупок – це є питанням для проведення перевірки та народної люстрації.

Маючи такі кошти, полковник Горбенко О.М. не відмовляється від «благ посадовця», використовує службовий автомобіль Шкода-Октавія номерний знак 8444Ч1 для поїздок з дому (с. Гожули) на роботу (м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 26/1), на обід додому та з обіду на роботу, увечері з роботи додому. На протязі дня водій перевозе ще й дітей полковника з дому до Полтавської школи №3 та після школи ще на різні кружки, а потом додому.

Коментарі