•  

Школяр допоміг правоохоронцям знайти крадія мобільних телефонів

660
Школяр допоміг правоохоронцям знайти крадія мобільних телефонів

Правоохоронцям Київського району міста Полтави, завдяки спостережливості одного з постраждалих, вдалося затримати 20-річного злочинця, що протягом шкільних новорічних канікул викрадав у дітей мобільні телефони.

Першим постраждалим виявився підліток, якого напередодні нового року невідомий чоловік вдарив у живіт, відібрав мобільний телефон і кинувся втікати. За даним фактом, слідчі Київського РВ розпочали кримінальне провадження. У ході слідчих дій постраждалому підлітку було запропоновано переглянути ряд фотографій злочинців, які раніше притягалися за подібні злочині. На одній з фотокарток хлопець впізнав свого кривдника, повідомив Володимир Пасічко, ВЗГ Київського РВ.

Злодієм виявився 20-річний житель Полтави, який зовсім недавно був засуджений за крадіжку, проте отримав «умовний» термін. Знайти його адресу та затримати правоохоронцям було не складно. Під час допиту, злочинець розповів про скоєний злочин і запевнив, що це єдине правопорушення, вчинене ним. Та під час перевірки, міліціонери виявили причетність чоловіка ще мінімум до п’яти подібних злочинів. В одних дітей чоловік забирав телефон силою, в інших видурював, просив телефон, щоб терміново зателефонувати, а отримавши його, втікав.

Проти молодика розпочато кримінальні провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) та частиною 2 статті 190 (шахрайство). Враховуючи попередні судимості, чоловікові загрожує реальне позбавлення волі.

Марина Левчук

Коментарі