•  

Син забив матір до смерті, всьому виною оковита

4290
Син забив матір до смерті, всьому виною оковита

В Лубнах стали відомі подробиці жахливого вбивства, яке сталося в переддень Нового Року. Син, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, безжалісно побив рідну матір, від отриманих травм жінка померла, а чоловік продовжив «святкування».

68-річна пенсіонерка жила зі своїм 41-річним сином. Той ніде не працював і пенсію матері витрачав лише на оковиту. 31 грудня, чоловік розпочав святкувати і був вже добре на підпитку, коли матір почала його виховувати і вмовляти більше не пити. Та аргументи найріднішої людини здалися йому не переконливими і він вступив в сварку і, коли всі доводи скінчилися, почав руками і ногами чимдуж лупцювати літню жінку. Від отриманих травм, жінка померла на місці.

5 січня міськвідділ міліції міста Лубен отримав висновки судово-медичної експертизи, в яких вказувалося, що причиною смерті пенсіонерки стала закрита травма грудної клітки з множинними переломами ребер, шоку та крововтрати, повідомила Олена Якимець, інспектор по роботі з населенням Лубенського МВ УМВС України в Полтавській області.

Тіло загиблої знайшла її сусідка наступного дня, коли зайшла в гості. Саме вона і викликала правоохоронців. А вбивця й досі перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння і не міг пояснити, що ж насправді сталося. За словами сусідів родини, син з матір’ю постійно сварилися через неймовірну любов сина до спиртного.

Станом на сьогодні, відносно 41-річного лубенця відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Санкції даної статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі від семи до десяти років. Чоловік зараз знаходиться під вартою.

Марина Левчук

Коментарі