•  

Сьогодні Миргород прощатиметься з героєм Сергієм Никоненком

5830
Сьогодні Миргород прощатиметься з героєм Сергієм Никоненком

Сьогодні 21 січня у Миргороді оголошено Днем жалоби за загиблим учасником АТО Сергієм Никоненком. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Соломаха 20 січня.

Розпорядженням доручено приспустити Державний прапор України, прапор міста на будинках і будівлях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, відмінити розважально-концертні та спортивні заходи, повідомляється на сайті Миргородської міської ради.

21 січня миргородці хоронитимуть свого земляка, учасника АТО Сергія Никоненка. Він був добровольцем-учасником АТО. На передову пішов у перших рядах, був розвідником батальйону «Айдар». 18 січня Сергій Никоненко загинув у Трьохізбенці під містом Щастя під час обстрілу. Снаряд влучив у школу, де перебували бійці. Прощання з героєм АТО відбудеться о 12 годині на центральній площі міста.

Сергій Никоненко залишиться в пам’яті його земляків справжнім патріотом України, для якого Батьківщина була на першому місці, а гасло його життя - Україна понад усе. Історія його героїчного життя і трагічної загибелі

Коментарі