•  

Сонька золота ручка з Полтавського ДАІ

35532
Сонька золота ручка з Полтавського ДАІ

Як стало відомо "Останньому Бастіону" з компетентного джерела в УСБУ в Полтавській області, під час обшуку у начальника ДАІ в Полтавській області Блажівського крім "трудових збережень" в гривнях, доларах, та євро, були виявлені золоті та платинові вироби на суму близько десяти мільйонів гривень.

У зв'язку з чим напрошується запитання до Порошенко, Наливайченко, Яреми, Авакова:
1. Чи дійсно під час обшуку були виявлені золоті та платинові вироби на зазначену суму.
2. Чи вилучені вказані вище цінності, чи занесені до протоколу обшуку, якщо ні, то чому?
3. Чи зможе пояснити Блажівський джерело їх походження?

Вважаючи на факт приховування інформації відносно обшуку у Блажівського з боку правоохоронних органів та замовчування самого факту затримання Блажівського за отримання хабара, ми розуміємо, що не будь публікації на Інтернет-порталі "Останнього Бастіону" відразу після затримання, могло не бути й офіційного визнання самого факту. Маючи таку "сім'ю", таку кількість вилучених ТМЦ, для Блажівського не склало б великої проблеми "порішать усьо на мєстє з колєгамі".

І рішення Рябішина, в цьому випадку, цілком логічне. Мабуть, посипали золотими та платиновими виробами також.

Чи не правда, Андрію Олександровичу? Як не правда і те, що в 2014 році ви навіть з відпустки поверталися на один день на роботу, щоб розглянути справу "жирного клієнта" на 30 тис. доларів. Правда з них десять залишив собі адвокат.

Але про це незабаром.

Гнап Нерушима

Коментарі

  • Вася1 (09 січня 2015, 09:59)

    Шановний Параша52, ймовірно ви є просто ботом Блажівського, тому до вас теж є питаня. Як можливо при заробітній платі 5 тисяч гривень тримати гроші в квартирі на півтора мільйона гривень. А другий, з такою ж зарплатою, вносить заставу у десять мільйонів??? Щодо офіційних коментарів Авакова та головного даішника України Сіренка - і до цього часу я ніде їх не прочитав. А після свого призначеня Сіренко на прес-конференції привселюдно заявив що треба звільняти кожного керівника якщо його підлеглого буде спіймано на хабарі - і при цьому Сіренко досі на своїй посаді, і мовчить наче забув про свої слова. Тому ваші боти, пане Блажівський, брехливіші за кремлівських.

  • Parasha52 (09 січня 2015, 00:32)

    Якщо вам стало відомо з компетентного джерела, навіщо напрошується запитання до Порошенко, Наливайченко, Яреми, Авакова: 1. Чи дійсно під час обшуку були виявлені золоті та платинові вироби на зазначену суму. Чи ви просто брешете людям, тим самим нагнітаючи обстановку, по всіх змі України про цей факт розповіли, МВС дало офіційні коментарі... На вашому сайті більше брехні ніж на російських...