•  

Суд виніс вирок бійцю АТО, який намагався зі зброєю в руках викрасти авто медичної служби

6930
Суд виніс вирок бійцю АТО, який намагався зі зброєю в руках викрасти авто медичної служби

В Кременчуці Крюківський районний суд виніс вирок 24-річному бійцю АТО, який здійснив напад на автомобіль поліклініки, який був на виклику біля одного з приватних будинків, пише «Телеграфъ».

Історія сталася 12 червня 2014 року в Кременчуці. Молодий чоловік прибув до міста з зони проведення антитерористичної операції на лікування. Перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, молодик сів в автомобіль ВАЗ-21099, який належав поліклініці і, погрожуючи зброєю водієві, наказав їхати в невідомому напрямі. Водій автомобіля, 64-річний чоловік не розгубився, обеззброїв нападника і скрутив йому руки. Вже потім викликав правоохоронців.

Сам же нападник розповідає, що того дня зустрівся з другом, з яким і добряче випив. Потім сів до автобусу, але проспав свою зупинку і був змушений вийти на кінцевій. Побачивши біля одного з будинків припарковане авто, хлопець вирішив, що це таксі і сів до нього. Проте, через спиртне мало, що міг пояснити, як розпочалася бійка він не згадав, відчув лише сильний біль в плечі, яке було поранене і на якому всього 5 днів тому йому зробили операцію.

За версією водія, хлопець відразу почав йому погрожувати зброєю і вимагав кудись їхати, не назвавши адреси, тому він змушений був дати нападнику відсіч. Сам же хлопець говорить, що викрадати авто не хотів, а бажав просто доїхати додому на таксі.

Як встановило слідство, зброя, якою погрожував хлопець – це газовий пістолет, переобладнаний для стрільби бойовими патронами. Його боєць знайшов того ж дня в пакеті біля одного з магазинів в районі центрального ринку.

Судили ж бійця АТО за спробу викрасти автомобіль з загрозою використання зброї, а також за незаконне поводження зі зброєю. Вироком суду стало покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 5 років, проте, за решітку хлопець не потрапить. Враховуючи його бажання знову повернутися в зону АТО, щоб боронити суверенність України, а також відсутність попередніх судимостей, позитивні характеристики з роботи та дому, суд замінив йому реальний термін покарання на 2 роки умовно. 

Коментарі