•  

У Миргороді видають другий транш гуманітарної допомоги переселенцям від ООН

660
У Миргороді видають другий транш гуманітарної допомоги переселенцям від ООН

У Миргороді почали видавати другий транш гуманітарної допомоги переселенцям у рамках проекту "Підтримка та допомога внутрішньо-переміщеним особам", що реалізують Миргородська міська рада, Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді за сприяння Програми розвитку ООН.

Як повідомила кейс-менеджер благодійної організації "Світло Надії" Наталія Галібіна, другий транш гуманітарної допомоги складається з засобів гігієни, побутової хімії та пледів. Надійшло понад сто комплектів допомоги.

Першочергове право на її отримання мають сім'ї, в яких є діти, але вони не ввійшли в категорію "пільгову", а також інваліди.

Із питань щодо отримання гуманітарної допомоги слід звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-а, 2-й поверх, к.205. Соціальний працівник, психолог-консультант вимушено переміщених осіб - Анна Миколаївна Дальченко. Тел.: 050-305-24-57. Графік роботи: Пн.-Пт.: з 08:00 до 16:00, перерва: з 12:00 до 13:00

Для отримання допомоги необхідно пред'явити такі документи:

1.Паспорт. 2.Оригінал довідки про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території. 3.Інші документи, які дають право на першочергове отримання гуманітарної допомоги.

Коментарі