•  

У Полтаві за традицією поклали асфальт у калюжі

3960
У Полтаві за традицією поклали асфальт у калюжі

Запланований у Полтаві ремонт доріг продовжується, проте, у який спосіб він проводиться - запитання, яке має виникати у голові кожного мешканця міста. Адже ті дороги, які ми бачимо - результат витрат міською владою податків полтавців.

Ще кілька днів тому у Полтаві почали класти новий асфальт по вул. В. Чорновола біля перехрестя з вулицею Козака. І якщо позавчора дощ у Полтаві був лише у прогнозі погоді, то сьогоднішні ремонті роботи асфальтоукладників у сильний і затяжний дощ пояснити здоровим глуздом ніяк не можна.

Також укладали нове покриття по пров. Госпітальному на перехресті з вул. Козака. 

Такий випадок вже не перший під час ремонтної кампанії. Навесні перед приїздом президента Порошенка ремонтники поквапом асфальтували центральні вулиці, засипаючи асфальт у калюжі після зливи. Тоді так само відбувалося порушення всіх норм асфальтоукладання. Зазначимо, правоохоронці жодним чином не відреагували на порушення. 

Нагадаємо, у тендері на ремонт полтавських доріг брали участь 6 компаній. Загальна сума, виділена міськрадою на ремонт склала 172 млн. грн. Перевагу віддали кишеньковій фірмі «Будгрант-7» зі статутним капіталом в 100 грн і реєстрацією в одній із Харківських багатоповерхівок.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Мільйони – в Мамайями або полтавсько-харківські традиції класти асфальт у дощ

 Звертаємо увагу на відверте порушення норм асфальтоукладання заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка та правоохоронні органи.

Коментарі