•  

В Україні розпочалася кампанія декларування доходів громадян

770
В Україні розпочалася кампанія декларування доходів громадян

Державна податкова інспекція у м. Полтаві звертає увагу на те, що наразі продовжується кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2014 року. Деклараційна кампанія буде тривати до 1 травня 2015 року, передає ГУ ДФС у Полтавській області.

Щорічне декларування доходів – це перш за все виконання громадянином свого конституційного обов'язку, індивідуальний внесок в добробут держави, а також реалізація права громадян на податкову знижку.

Громадяни, що отримували доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, продажу акцій та інших цінних паперів, отримання спадку, подарунків, іноземних доходів, доходів від двох і більш податкових агентів та інших доходів зобов'язані подати до органу державної фіскальної служби декларацію про майновий стан і доходи.

Подати декларацію також можуть громадяни, що претендують на податкову знижку, а саме особи, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та сплачували за навчання закладам освіти; сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом; страхували себе або членів своєї сім’ї; оплачували допоміжні репродуктивні технології, всиновлювали дітей; понесли витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу.

При документальному підтвердженні податкова знижка дає можливість громадянам повернути частину понесених витрат в 2014 році.

Коментарі