•  

Вибірковість полтавського правосуддя. Коли ж покарають винних?

6160
Вибірковість полтавського правосуддя. Коли ж покарають винних?

Сьогодні, 3 липня, в Октябрському районному суді м. Полтава була розглянута справа громадського активіста Ігоря Головка щодо скоєння ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП – порушення громадського порядку.


«Останній Бастіон» нещодавно знайомив читачів зі справою Ігоря Головатого, якого, за його активну позицію та відверту незгоду з діями чиновників, які гальмували та всіляко перешкоджали розслідуванню та покаранню винних у справі Альбіни Гохалтер почали залякувати та провокувати. Повний текст статті ви можете прочитати тут:

«««http://bastion.tv/news/golovko-kurilo-lisak-ta-inshi-znishuyut-ukrayinciv-yak-naciyu-pershi-pogrozi/ »»»»

Вирок сьогоднішнього суду стосовно порушення громадського порядку в приміщенні охорони здоров’я Полтавської ОДА Головатому І.О. – 50 годин громадських робіт.

«Останній Бастіон» ставить таке питання: Чому громаду та її активістів за неправомірні дії карають, а начальник охорони здоров’я Полтавської ОДА Лисак, його заступник Курилко, безпосередньо лікарі та хірург, які скалічили дитину досі не понесли жодного покарання? Ігор Головатий тут бачить упереджене ставлення суду до активістів, але закриває очі на справжніх злочинців, які, до того ж, покривають один одного.

Дивна річ, одних карають, а інші виходять сухими з води. Постає питання до об’єктивності суддівства та дій прокуратури, яка, до речі, теж далеко не найчесніша у рішеннях своїх очільників, допоки триватиме таке вибіркове правосуддя? Допоки Лисак і Курилко будуть далі калічити людей? Коли винні в справі Альбіни Гохалтер понесуть покарання?

Переписування медичних журналів, каліцтво неповнолітньої дитини, спроби приховати халатність і некомпетентність медпрацівників та начальника охорони здоров’я – хіба це не злочин проти всіх громадян, проти цілого суспільства? То чи не геноцид українського суспільства відбувається зараз і зустрічне питання, на кого тоді працюють Головко, Лисак і Курилко, Стрелюк, якщо вони настільки відверто нищать українців як націю.

Коментарі