•  

"Випадкова" вдача, або чому суддя Рябішин не арештував хабарника Блажівського

16391
"Випадкова" вдача, або чому суддя Рябішин не арештував хабарника Блажівського

Наприкінці 2014 року сайт "Останнього Бастіону" повідомив шановну громаду про затримання головного ДАЙішника Полтавщини працівниками УСБУ за отримання хабара прямо в лікарні, де він відпрацьовував нову схему зняття поборів.

Ми також неодноразово повідомляли громаду, що риба може зірватися з гачка, а Блажівський може уникнути арешту.

Сьогодні можемо констатувати - Блажівський на свободі. І суддя, який "подарував" йому цю свободу - голова апеляційного суду Полтавської області Рябішин Андрій.
І, головне... Свобода хабарнику "подарована" напередодні колядування.

Нічого вам це не нагадує? Один, теж суддя, і теж голова, але Львівського апеляційного адміністративного суду, колись розповідав громаді, що кількасот тисяч доларів, знайдених у нього при обшуку, він "чесно напосипав", за що і відбував покарання.

Знаючи, що мимо Рябішина навіть миша не проповзе, наївно було сподіватися на Феміду в справі хабарника - високопосадовця. Що справа буде розглянута об'єктивно, а хабарник скрасить своєю присутністю слідчий ізолятор.
Але. Рябішин, одягнувши на себе плащ супермена, чи чоловіка павука, відчувши тяжкий подих доооооовгої череди американських президентів, яких " привів" з собою брат головного ДАЙішника Полтавщини (керівник управління Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю в Полтавській області повідомив, що брат Блажівського - теж головний ДАЙішник, але з Дніпропетровської області).
Уявіть собі ментальне задоволення Рябішина, коли "вирішується"такого рівня питання.

Коли хабарник, замість тюрми, йде додому. А вже, будучи вдома, " вирішує" з тим же Рябішиним питання своєї невинності, в тому числі й повернення десяти мільйонів, які внесли за його звільнення. І, можливо, навіть відновлення на посаді.
Ми вже неодноразово порушували тему мільйонерів з апеляційного суду Полтавської області в наших публікаціях. Хочемо зазначити, що і голова апеляційного суду Рябішин, як і його заступники Мілаш, Гальонкін та Буленко відверто брешуть в поданих ними деклараціях про доходи, спотворюють принципи правосуддя в нашій державі.

Справа Блажівського була лакмусовим папірцем судової системи Полтавської області після Майдану. На жаль, нічого не змінилося. Поки що...

Можливо, дим від шин викурить цих горе - суддів з установи, яку вони займають.
Чи люстрація від народу не для них?

Геннадій Сікалов

P.S.

http://roadcontrol.org.ua/node/2440 

Панове Порошенко, Аваков, Ярема. Дивлячись на всю цю сімейку Блажівського, не кажіть мені, що корупції в Україні вже немає, що ви її здолали.

Я в це не повірю.

Коментарі

  • Vasily Ushakov (08 січня 2015, 20:20)

    Мені цікаво, а що буде, коли усі такі сімейки в українських правоохоронних та судових органах позбавити роботи. Колапс системи мабуть, никому буде на роботу ходити деякий час. А взагалі, не до жартів. Хлопців, які дали свідчення проти начальника, змішають з навозом, оперів з СБУ в черговий раз мордою в калюжу, а ці упирі будуть посміхатися з нас із вами. Скоріше б дозволили населенню мати зброю. Чому у США в регіонах, ментально схожих з Украіною (деякі внутрішні та північні штати), панує мир і спокій? Так на руках мільйони стволів.