•  

Ворона тікав в АТО від корупційних звинувачень – депутат облради

7590
Ворона тікав в АТО від корупційних звинувачень – депутат облради

Депутат обласної ради Діонісій Каплін розповів про залаштункові причини походу голови облради Полтавщини Петра Ворони в зону АТО:

Першою причиною чому Петро Ворона поїхав в зону АТО – був розрахунок на те, що це дозволить йому набрати політичних балів, яких йому бракувало. У той момент його кандидатура розглядалася на внесення до списків кандидатів у народні депутати від Блоку Петра Порошенка на позачергових виборах до Верховної Ради. Тобто це був гарний аргумент для тих людей, які приймали рішення: у них би був «бойовий» голова обласної ради. Якщо згадати що відбулося одразу коли він поїхав – всі ЗМІ розповсюдили інформацію про це.

Друга причина – на той момент депутатами обласної ради були виявлені певні порушення з його боку. Це питання використання палива і використання службових автомобілів, і на це голові облради було публічно вказано. Тому він просто втік від відповідальності по цих питаннях перед громадою і облрадою.

Також в депутатському корпусу подейкували що Петро Ворона отримав гроші за те щоби він не балотувався до Парламенту по 148 округу в Лубнах. Власне він там і не балотувався за мажоритаркою. Але Вороні дуже кортіло бути у списку. І він потрапив туди. На момент коли Петро Ворона потрапив до списку під 94 номером – це був досить прохідний номер. Тому-що на момент формування списку рейтинг БПП був 37-40 процентів. А враховуючи ймовірність виходу частини депутатів в уряд це були ідеальні умови, і він дійсно міг пройти під цим номером. Але вибори пройшли, ситуація показала, що Блок Петра Порошенка зайняв тільки друге місце за пропорційною системою, а на окрузі Ворони пройшов його колега і заступник Костянтин Іщейкін.

Чим він займався в АТО ми не знаємо. З його слів виходить яскрава картинка. Але я можу будувати тільки здогадки знаючи людську натуру.

Я легко повірю в людський альтруїзм Владики Федора, але я не вірю в людський альтруїзм політика Петра Ворони котрий був в п’яти партіях. І тут він з альтруїзму пішов в АТО? Ні. Він пішов щоби отримати «корочку» учасника, ветерана АТО. Я впевнений – сьогодні говорити про те, що Ворона патріот не доводиться.

Коментарі