•  

«Якщо розраховуєш на армію – буде біда» - боєць «Азову»

5120
«Якщо розраховуєш на армію – буде біда» - боєць «Азову»

«Якщо розраховуєш на армію – буде біда» - так боєць «Азову» пояснив трагедію українських військ під Іловайськом, де загинули до сотні бійців.

Під час прес-конференції боєць з Полтави Юліан Матвійчук розповів, як сили АТО виходили з оточення під Іловайськом.

«Ми навіть спати не могли» - так він охарактеризував журналістам інтенсивність обстрілів українських військ в оточенні з боку терористів та російських найманців.

«Оточивши, нас били з артилерії і ГРАДів буквально безперервно, і вдень і вночі. Ми розраховували лише на себе і змогли вирватися живими за два дні з третьої спроби. Ті підрозділи, які вірили, що підмога від Збройних сил України прийде терористи «прасували» артилерією тиждень. Тому можете уявити що з ними сталося.

Напередодні командування ЗСУ підтвердило, що Україна втратила в оточенні під Іловайськом до сотні військових вбитими.

«Змогли вирватися з відносно малими втратами лише ті бійці добровольчих батальйонів, які розраховували тільки на власні сил. Якщо розраховуєш на армію – буде біда» - підсумував Юліан Матвійчук.

Також військовий розкритикував оснащення добровольчих батальйонів. «Все що нам дала держава, відправляючи на передову, це зброя і набої. Все інше – перед усім засоби особистого захисту збирала громада. Крім цього у добровольчих батальйонів біда з технікою, а у армії з піхотою».

Юліан Матвійчук дав свій прогноз стосовно тривалості конфлікту на Сході країни – «Війна триватиме до зими і після».

Коментарі