•  

Завтра в Полтаві пройде Різдвяний фестиваль тривалістю 9 годин

990
Завтра в Полтаві пройде Різдвяний фестиваль тривалістю 9 годин

Завтра 10 січня об 11 годині ранку в Полтаві стартує Різдвяний фестиваль-конкурс мистецтв імені Миколи Васильовича Гоголя. На учасників та глядачів чекають незабутні емоції, які подарують виступи конкурсантів і герої творів Гоголя.

Змагатися в фестивалі будуть учасники не лише з Полтави, а й інших регіонів України. Найменшим учасникам конкурсу – 6 років, а найстаршим – 23. Крім того, є окрема номінація «Професіонали». Умовами фестивалю визначено 6 жанрів, в яких і будуть змагатися конкурсанти. Це – вокал, хореографія, розмовний жанр, інструментальна музика, циркове мистецтво і театр моди. Хоча фестиваль і присвячений Гоголю, тематика виступів учасників довільна.

Всі конкурсанти отримають дипломи учасників міжнародного зразка, а переможці – дипломи міжнародного зразка, кубки і цінні подарунки. Головна мета, яку ставлять собі організатори Різдвяного фестивалю – відродження, збереження і розвиток національної культури, знайомство с кращими виконавцями і колективами, обмін досвідом між учасниками і підтримка дитячої та юнацької творчості.

Захід відбудеться в Fashion Club PODIM, за адресою вулиця Гоголя, 38. Вхід для глядачів вільний.

Коментарі