Жінка оголосила голодування під офісом енергетичної компанії у Полтаві

ПОЛТАВА
04.11.2019, 06:58
Жінка оголосила голодування під офісом енергетичної компанії у Полтаві

Вранці 4 листопада під офісом «Полтавагазвидобування» розпочався одиночний пікет.

Протестує Галина Іванова з села Лозівка Полтавського району. Попередньо вона оголосила готовність розпочати голодування.

За словами жінки, фермер, який орендував її земельний пай, здав його «Полтавагазвидобування». На початку вересня минулого року на її земельній ділянці почали бурити свердловину.

Таким чином пані Галина фактично втратила землю.

При собі жінка має низку документів.

На місці працюють журналісти «Останнього Бастіону».  

UPD. Про деталі справи дивіться та читайте ТУТ.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Вкрай необхідні для фронтовиків транспортні засоби невдовзі опиняться у зоні бойових дій. Згуртовані тиловики посприяли цій добрій справі.
18 квітня, 13:47
Полтава
Регіональний ландшафтний парк свідомо захаращують, щоби згодом прибрати до рук родючі землі. Винуватцем є приватне підприємство «Ісіда-Д».
17 квітня, 12:37
Полтава
Частину автошляхів поблизу Кременчуцької гідроелектростанції передали на баланс держави. Громадам важко їх утримувати на балансі.
16 квітня, 19:23
Полтава
Мешканці Канавського старостату — надійний тил для наших фронтовиків. Вони рішуче підтримують військо, надсилаючи гуманітарні вантажі.
16 квітня, 13:45
Полтава
Послуга денного догляду для дітей з інвалідністю запрацювала у громаді. Чиновники Пирятина показали, що вони кращі за полтавських «ямщиків».
13 квітня, 16:29
Полтава
Вартість активів — майже мільярд гривень.
12 квітня, 13:25