•  

Куди поділася військова міць України?

1570
 Куди поділася військова міць України?

Після розпаду СРСР Україна отримала чудову армію - три дуже сильних військових округу другого стратегічного ешелону і три повітряні армії (не рахуючи потужного арсеналу стратегічних ядерних сил), загальна чисельність - близько 800 тисяч осіб. Війська були оснащені величезною кількістю сучасної бойової техніки. За кількістю танків (більше 6100) і бойових літаків (більш 1100) Україна займала 4-е місце в світі після США, Росії та Китаю.

За офіційними даними ДЗЗСЄ на 1 січня 2013 року, Україна мала 2311 танків, 3782 ББМ, 3101 артсистему, 507 бойових літаків, 121 ударний вертоліт.

Велика кількість цієї техніки зникла або згнила, або була розпродано. За пострадянський період (1992-2012) Україна увійшла до групи провідних світових експортерів зброї. За цей час на українських підприємствах для поставок на експорт вироблені 285 танків і 430 БТР (маються замовлення ще на 50 танків і пару сотень БТР). А ось з наявності НД України за ті ж роки було продано за кордон 1162 танка, 1221 ББМ (БРДМ, БМП, БТР), 529 артсистем, 134 бойових літака, 112 бойових вертольотів, значна кількість засобів ППО.

Тепер питання, чому інформація про розпродаж техніки не звучить по телебаченню, чому ні переслідування тих хто цим займався, де 2311 танків і т.д.? А ось вам відповідь, від продажу та розкрадання військової техніки, якої катастрофічно бракує у АТО «морда в пушку» у всіх, починаючи від олігархів, президента, генералів СБУ і закінчуючи прапорщиками військових частин. Вороги народу України не тільки на кордоні з Росією, вони серед нас, це всі чиновники і 99% політиків пострадянської України. Необхідна повне перезавантаження політичної, судновий та виконавчої влади. В політику мають прийти нові, молоді люди, як це було зроблено наприклад в Чехії. Люди не старше 45 років, все решта - «пострадянське сміття» - можуть бути максимум директорами дрібних підприємств.

Вибір на виборах за вами, дорогі Українці!