Created with Sketch.

105 мільйонів застави за Галущенка: інформаційний щит Томаша Фіали

27 червня, 12:45
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону

Севгіль Мусаєва та Михайло Ткач відбілюють партнерів Фіали, які заплатили за Галущенка.

Від страпонів з вусиками перейдемо до Фіали з корупціонерами.

Вчора «СХЕМИ» і «Українська правда» синхронно видали новину про тих, хто вніс 105 млн грн застави за міністра з МінДічі — Герича Галущенка.

«СХЕМИ» реально старалися ідентифікувати дійсних власників, а от «Українська правда» навпаки — свідомо ввела читачів в оману. Пояснюю.

Заставу внесли:

«СХЕМИ» точно ідентифікували, що фірма «Тетрас Оптіма» — це Григорій Козловський (контрабанда цигарок, Вінниківська тютюнова фабрика, ФК «Рух» тощо). Тут неможливо помилитися й обрати когось іншого, тому що фірму заснував інвестфонд «Адамант» Козловського.

Але Михайло Ткач (саме він підписав новину в УП) вказав, що власник фірми «Тетрас Оптіма» — Гаврюшенко Віталій Георгійович. Це харківський юрист, який спеціалізується на реєстрації та продажу нових фірм. З ним пов'язано 345 юридичних осіб, тому його можна пов'язати і з Аваковим, і зі Столаром, і з ким завгодно.

І Ткач не міг не бачити, що Козловський просто викупив фірму «Тетрас Оптіма» у Гаврюшенка. Він же найкращий розслідувач країни (без іронії).

Чому ж Михайло вказує на номінала та уводить читачів у дебрі білоруських міндобрив подалі від Козловського?

Може, тому що Козловський — не тільки друг вора в законє Пана та прокурора Симоненка.

Нюанс: Козловський — партнер СВІЩОВА ОЛЕКСАНДРА ЮРІЙОВИЧА. Це авторитетний бізнесмен, який контролює тіньовий обіг контрафактних підакцизних товарів (спирт, горілка, тютюн).

Чого Ткач відводить фокус від звичайних представників оргзлочинності Козловського і Свіщова?

Все просто.

Власник «Української правди», найчесніший та найантикорупційніший олігарх Томаш Фіала і Свіщов на рівних заснували декілька фірм: ТОВ «Трускавецька», «Надра-Т», «Аква-Еко», «Акваріус», ПТВФ «Анна-Г» (13 ліцензій на видобуток мінеральної води).

Фіала забезпечив блок на негатив для своїх партнерів навіть тоді, коли вони оплачують свободу для найодіозніших корупціонерів, таких як Галущенко.

Читайте також
Грантовий картель під прикриттям правосуддя: хто освоїв 30 мільйонів євро
Політика
Експосол України звинуватив МЗС у масштабній корупції
Політика
ВАКС виніс вирок ексдиректору держпідприємства «Інформ-Ресурси» Бабаєву
Кримінал
«Доброчесник» не пройшов перевірки на доброчесність
Політика
Поляки звернули увагу на те, чого не бачать українці
Політика
У Полтавській міськраді створена організована злочинна група, для систематичного збирання «відкатів»
Кримінал