Created with Sketch.

15-річна українка Гнатишин виграла чемпіонат Європи із шахів

05 червня, 20:20

15-річна українка Анастасія Гнатишин стала чемпіонкою Європи із шахів.

Про це повідомила пресслужба European Chess Union.

Анастасія Гнатишин здобула на турнірі 9 очок з 11 можливих — 8 перемог, 2 нічиї та 1 поразка.

У завершальному турі Гнатишин зустрічалася з полькою Клаудією Кулонь. За підсумками попередніх змагань, для загальної перемоги для Гнатишин було достатньо нічиї, якою і завершився поєдинок.

Також унічию між собою зіграли дві найближчі суперниці українки — іспанка Сабріна Веґа та австрійка Ольґа Баделка.

Перед стартом чемпіонату Європи Гнатишин посідала 233-тє місце у світовому рейтингу, а за підсумками турніру піднялася на 17-ту позицію.

Турнір проходив із 25 травня до 5 червня у грузинському місті Батумі в 11 турів з одним днем відпочинку. Участь у чемпіонаті Європи цього року взяла 131 шахістка.

Читайте також
СИМВОЛІЗМ ШАХІВ
Життя
Українка Анна Музичук виборола бронзову медаль Кубка світу з шахів
Спорт
Цього місяця Ісландія знову поновила полювання на китів
Життя
Бегемот і черепаха після катастрофи
Життя
Чому розвинене мовлення не завжди свідчить про глибоке мислення
Життя
Вовків в Україні стало вдвічі більше: що кажуть зоологи про загрозу для людей
Життя