Created with Sketch.

Апеляцію по справі Олега Пустовгара розглянуть цієї п’ятниці

14.10.2014, 06:26

17 жовтня о 10:00 у приміщенні Апеляційного суду Полтавської області (вул. Жовтнева, 18) вдруге відбудеться розгляд апеляції по справі Олега Пустовгара.

Перше засідання мало проходити 6-ого жовтня. Але розгляд справи було перенесено за адвокатським клопотанням, оскільки в цей день Олег Пустовгар перебував у відрядженні.

Нагадаємо, що 3-го вересня Київський райсуд Полтави після повторного засідання вирішив, що директор Департаменту з інформаційної діяльності Полтавської ОДА Олег Пустовгар порушив ст. 172 ч.7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Справа стосується протоколу про корупцію, який чиновник отримав через голосування на конкурсі соціальних проектів за організацію «Молода Просвіта», засновником якої він є і яка зареєстрована на його помешкання.

Суддею буде Бурда Катерина Іванівна.

Якщо суд не задовольнить апеляцію Олега Пустовгара, то це означатиме, що після набуття судовим рішенням законної сили чиновник у триденний строк має бути звільнений з держслужби.

Також варто зауважити, що у випадку програшу директора Департаменту це буде перший раз в історії Полтави, коли чиновник піде з посади внаслідок журналістського розслідування.

Ми зробили інфографіку, яка показує хронологію по справі чиновника від дня його призначення і до судового засідання, що відбудеться 17-ого жовтня.

Олег Остапенко


Читайте також
Полтавська міська рада найняла охоронців підземних переходів
Полтава
Полтавська міська рада отримала низьку оцінку відкритості
Полтава
Ямщики докерувалися. Полтава втратить 166 мільйонів гривень через скорочення ПДФО
Полтава
Успішний виступ юних полтавських тенісистів на Чемпіонаті України
Полтава
Північна Корея готується до майбутньої зустрічі Трампа та Кім Чен Ина
Полтава
ДБР повідомило про підозру організаторам незаконної приватизації землі у нацпарку на Полтавщині
Полтава