Created with Sketch.

Банк втік із банком

26.02.2025, 17:03

Доки правоохоронці визначалися із сумою «добровільної допомоги», Банк перейшов кордон із награбованим банком.

Колишній очільник екоінспекції Закарпаття Михайло Банк нелегально перетнув кордон, щоб не йти в армію – тепер він на Кіпрі.

Про це написав Віталій Глагола у своєму телеграм-каналі.

Михайло Банк, колишній керівник Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, незаконно перетнув кордон України та втік до Угорщини. Кордон він перейшов поза офіційними пунктами пропуску.

Його затримала угорська поліція в населеному пункті Тисасентмартон, який знаходиться на кордоні з українським селом Соловка (Ужгородський район). 

Читайте також
За Галущенка внесли понад 100 мільйонів гривень застави
Кримінал
Мільйони «Укрзалізниці», банк, газовий бізнес і вілла в Іспанії
Кримінал
Поліція затримала радника Че Гевари за розтрату на закупівлі дизелю «Укргазвидобування» в «Альянсу»
Новини
Апеляція ВАКС скасувала закриття справи про вугілля для УЗ
Кримінал
На майданчику Хмельницької АЕС проводять слідчі дії — «Енергоатом»
Кримінал
Олексій Басан отримав черговий вирок
Кримінал