Created with Sketch.

Бій Майка Тайсона із зіркою YouTube Джейком Полом під загрозою

09.09.2024, 10:55

Майк Тайсон зізнався, що наразі він не готовий до поєдинку проти американського блогера-боксера Джейка Пола.

«Зараз важко ходити. Але через два місяці я буду в ідеальному стані. Бій виграється в спортзалі. Я зроблю все, що допоможе мені. Я збираюся насолоджуватися часом, проведеним ввечері з усіма моїми друзями дитинства, до біса Джейка Пола», — цитує слова Тайсона USA Today Sports.

Нагадаємо, що бій Тайсон — Пол запланований на 15 листопада.

Раніше поєдинок, який був санкціонований як професійний, мав відбутись 20 липня, проте його перенесли через загострення виразки у Майка.

Ветерану боксу рекомендували протягом наступних кількох тижнів виконувати мінімальні або легкі тренування. Тайсону навіть знадобилась медична допомога під час перельоту з Маямі до Лос-Анджелесу.

Нагадаємо, що після завершення професійної кар'єри Майк Тайсон знову вийшов на ринг восени 2020 року. Тоді в рамках виставкового поєдинку Майк боксував з Роєм Джонсом-молодшим. За неофіційними підрахунками бій закінчився внічию.

Додамо, що Джейк Пол (9−1, 6 КО) на початку березня в першому раунді нокаутував Раяна Бурленда.

Читайте також
Усик офіційно проведе наступний бій проти легендарного кікбоксера
Новини
«Кожен раунд був війною»
Спорт
«Ви знову побачите Тайсона на рингу»
Спорт
Усик назвав ключову умову для проведення третього бою з Ф'юрі
Спорт
Проєкт року: глава UFC Дейна Вайт і Саудівська Аравія створили нову боксерську лігу
Спорт
Ф'юрі: 2026-й – це рік, коли я повертаюсь
Спорт