Created with Sketch.

Бійці ДУК ПС повертаються до «улюбленого режиму» війни

03.05.2021, 16:17

Натомість орки з усіх усюд Московії назавжди лишаються гнити у ріллі. Донецький степ герметично укутав їх, поставивши крапку в існуванні.

«Годі носитися з ними, як з писаною торбою», – говорить "Да Вінчі" повертаючи обличчя у бік ворожих позицій. – «Віднині, ми повертаємося до улюбленого режиму війни, коли "політика лояльності" дорівнює 0%».

Десь на дистанції від локації концентрованих дій, за процесом роботи спостерігають наші льотчики. За допомогою джойстика і сенсорного планшета вони здійняли у повітря квадрокоптер; камера безпілотника дозволяє фіксувати все у найдрібніших деталях.

Для них – завжди відкрито овид на паніку і помирання розгромленого кубла окупантів. Вони бачать як вибухова хвиля викидає з бліндажів тіла ворогів, немов паперових солдатиків.

Усевидячі очі нашої вогневої групи – "Жора" і "Тенгіз"; у кожного з них за спиною великий метафізичний рюкзак із послужними набутками. У ньому – мільйон фрагментів російсько-української війни починаючи з весни 2014-го року, а до того участь у бойових діях проти гібридно-російських військ у грузино-абхазькому траблі (1992-1993 років).

Відтоді промайнули міріади років і сьогодні ці маститі фронтмени вже 8-й рік плотняком занурені у розлогу драматургію боротьби за український Донбас.

З висоти пташиного польоту на екрані їхнього гаджету відкривається пряма трансляція війни. Вона дозволяє бачити наші огріхи та переваги та через зв’язок корегувати координати мінометного розрахунку вовків "Да Вінчі".

Команда – «Повтор!» – лунає як грізна нота ієрихонської труби. Це слово розкодовує у нас мить розуміння, що наш баклажан припаркувався за адресою.

Від ситуативного успіху вистрілює внутрішня пружина емоції та на радощах вистрілює транзитивне бажання прикусити нижню губу. Проблиск бойової вдачі промайнув у небі спектральним метеликом.

Ворожу схованку у землі – трепановано. Тепер ловимо за хвіст тактичну перевагу і добиваємо брагохльобів.

Укриття у землі перекриваються зверху накатом. Колоди з землею лягають, щонайменше, трьома шарами; прицільній міні також не просто пробити цю мембрану.

Амортизація дерев’яного перекриття перешкоджає процесу знищення позиції. Розуміння цього не скасовує необхідності добити надщерблений бліндаж.

"Да Вінчі" віддає наказ працювати на фугасі: від шайтан-труби боєць біжить до складених на брезенті мін; бере до рук баклажан з максимальною обережністю та несе як немовля. Він підносить до міномета і  кладе на мішок, що слугує подушкою; ключем переводу він змінює режим функціонування на її носику, який військовим сленгом зветься "взриваком".

Тепер є стовідсоткова готовність до атаки. Після відмашки командира і навідника другий номер кидає вибуховий подарунок у струнку горлянку трубки; з неї сочиться повітря.

Бійці закладають вуха та трохи пригинаються. Вишибний цокає в бойок і 16-кілограмова міна реактивно випурхує у небесний обшир.

Далі перебіг подій можна виміряти ліком секунд. По той бік нуля, на ворожих позиціях чутно приход; колоди та земля мутною курявою підкидаються до гори.

З камери квадрокоптеру виразно видно як каламуть, в якій перемішався дим, друзки дощок, ґрунт і кров супостата, впродовж секунд вирують над шанцями. Ростовські приблуди назавжди забурились у ріллю; вона їх герметично укутала поставивши крапку в їхньому приблудному існуванні.

Звісно ж, вони мріяли пересидіти обстріл "укрів". Звісно ж, вони чіплялися за надію, що кожна наступна міна їх омине. Звісно ж, вони читали коряві єретичні молитви у карколомну мить…

Благали про милість статичних ідолів у візантійських омомфорах зображених на московських іконах про заступництво. Втім, це їм не допомогло; тепер вони вдосталь напоєні землею.

Читайте також
Окупований Донецьк став «Меккою» для заїжджих чужинців
Опінії
Нацгвардійці здобули у бою за Бахмут російський БТР 82А
Війна
ЗСУ загнали російських окупантів до пекла Авдіївського казана
Війна
На Луганщині підірвали чергового колаборанта
Війна
Окупанти свідомо не дають розмінувати Харківщину
Війна
«РДК» кинув виклик ґауляйтеру Білгородщини Гладкову
Війна