Created with Sketch.

Білорусь вслід за ЄС відмовилась від імпорту української птиці

28.01.2020, 16:12
Фото: 24tv.ua

Білорусь обмежила поставки м'яса птиці з країн, де зареєстровані випадки захворювання пташиним грипом.

Білорусь обмежила поставки м'яса птиці, як з України, так і з окремих регіонів Словаччини, Угорщини, Чехії та Польщі, на території яких зареєстровані випадки захворювання птахів високопатогенним грипом.

Про це повідомляє Асоціація тваринників України, з посиланням на департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі.

За кілька днів після того як від закупівлі української курятин відмовились в ЄС, схожі обмеження застосувала Білорусь.

З 24 січня введені тимчасові обмеження на ввезення в республіку з цих регіонів живої птиці, інкубаційного яйця, диких, зоопаркових та циркових сприйнятливих тварин, м'яса птиці, яєчного порошку, меланжу, альбуміну та інших харчових продуктів переробки курячого яйця, пуху і пера. Заборона також поширюється на корми і кормові добавки з птиці, корми та кормові добавки рослинного походження (за винятком кормів для кішок і собак).

Нагадаємо, минуло близько десяти днів після випадку захворювання на одній із птахофабрик на Вінниччині. З того часу ветеринарні органи та місцева влада вжили низку заходів для запобігання поширенню вірусу і повторних спалахів виявлено не було. 
 

Читайте також
Білоруська опозиція за кордоном: міфи, реальність і майбутнє
Новини
Хакери довели, що росіяни керували дронами із веж стільникового зв'язку у Білорусі
Війна
Кому сьогодні довіряють білоруські дисиденти?
Опінії
Суверенітет лише на папері: що чекає на Білорусь у разі великої війни
Світ
У Білорусі сталася пожежа на підсанкційному нафтопереробному заводі «Нафтан»
Світ
Білоруська опозиція вичікує момент
Політика