Created with Sketch.

Більшість американців впевнені в переобранні Трампа, але є запит на «нові обличчя»

12.02.2020, 19:59
Дональд Трамп
Фото: liga.net

Дві третини всіх зареєстрованих виборців вважають, що його буде переобрано.

Згідно з результатами опитування Monmouth University, 27% виборців впевнені у переобранні Трампа на листопадових виборах. Ймовірним переобрання республіканця вважають 39% виборців.

22% американців вважать, що Трамп ймовірно програє вибори, і тільки 6% впевнені, що Трамп точно програє вибори висуванцю Демократичної партії.

Дві третини всіх зареєстрованих виборців вважають, що його буде обрано, хоча більшість американців не вважають, що він заслуговує на другий термін, зазначивши, що крісло президента повинен отримати хтось новий.

Втім, хоча більшість виборців прагнуть, щоб Трамп пішов з посади, його стійкі рейтинги попри процес імпічменту та спогади про успіх Трампа у 2016 році, свідчать про те, що мало хто готовий зробити ставку проти нього.

Опитування проводилося з 6 по 9 лютого серед понад 900 респондентів, похибка складає 3,4 пункти.

Повідомляється також, що на праймеріз демократів лідирують Берні Сандерс і колишній мер міста Саут-Бенд Піт Буттіджич. Колишній віце-президент Джо Байден показав низький результат на останніх праймеріз в Айові, та в Нью-Гемпширі.

Читайте також
Син Байдена викликав синів Трампа на бій у клітці
Спорт
Гегсет вводить в оману Трампа неправдивими й хвалькуватими звітами щодо війни в Ірані — WP
Війна
Мільярди на армію замість медицини
Новини
Трамп хоче обмежити право голосу країн НАТО, які мало витрачають на оборону — Telegraph
Політика
Очільник ICE потрапляв у лікарню через тиск щодо реалізації імміграційної політики — Politico
Політика
Ілона Маска все ж судитимуть за незаконне захоплення влади — Bloomberg
Політика