Created with Sketch.

Боротьба Зеленського з коронавірусом — гроші на вітер

06.11.2020, 13:27
Фото: bastion.tv

У "гаранта" було 9 місяців і 66 мільярдів гривень, аби підготуватися до пандемії, проте Зе-команда вдалася до саботажу.

Таку думку висловив народний депутат України VIII скликання і член партії "Європейська Солідарність" Ігор Артюшенко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Володимир Зеленський міг багато чого зробити для подолання спалаху COVID-19 в Україні, але чомусь відмовився проявити ініціативу та організаторські здібності.

«Влада не здатна реагувати на виклики та корупційну мотивацію у близького оточення Зеленського. І як результат, ми входимо у ще один повний локдаун, а на весну грошей не залишиться навіть на премії силовикам. Це і буде кінець епохи бідності», — написав Ігор Артюшенко.

Також принагідно зауважимо, що у більшості областей лікарні не витримують коронавірусного навантаження, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також
У Дніпрі затримали тренера, який за криптовалюту передавав рф дані про ППО
Війна
Ексвіцеадмірал ВМС, який перейшов на бік росії, отримав 15 років ув’язнення
Війна
СБУ засекретила ухвалу суду про звільнення Шуфрича з-під варти
Кримінал
У Полтаві викрито російського інформатора, який передавав координати ЗСУ
Війна
Зеленський відправляє на смерть волонтера та розробника дронів для ЗСУ
Війна
Ексдружина Андрія Деркача врятувала готівку, яка була під арештом чотири роки
Війна