Created with Sketch.

Британія передасть Україні вдвічі більше танків Challenger-2

04.03.2023, 20:35
Фото: Google

Уряд Його Королівської Величності вирішив очолити танковий блок збройної підтримки наших Збройних Сил.

Про це повідомив чинний Повноважний і Надзвичайний Посол України у Лондоні Вадим Пристайко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного дипломата, офіційний Київ просив у Великої Британії партії з 14 панцерників типу "Challenger-2", але після візиту Володимира Зеленського виявилося, їхня кількість буде вдвічі більшою.

«Взагалі Британія веде розмову з нами не про назви платформ, і це дуже правильний підхід (наші військові тільки привчаються до цього), а говорять спроможностями: що ми хочемо досягти і яке завдання перед собою ставимо? Тоді на основі спілкування з партнерами ми визначаємо, яка саме техніка, які платформи необхідні для досягнення цього результату.

І далі вже відбувається пошук: у кого, скільки, в якому стані. Власне, нам треба бути розумними у тому, що ми хочемо отримати. Якщо це універсальний заряд, то ми можемо використовувати повний спектр цієї отриманої техніки, якщо нам потрібні певні спроможності – ми тоді отримаємо їх», – прокоментував ситуацію Вадим Пристайко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поки російські окупаційно-терористичні підрозділи бездумно штурмують Бахмут, в Європі триває підготовка до деокупації наших регіонів.

Читайте також
Перша з обіцяних Трампом систем Patriot прибула в Україну з ракетами
Війна
Німеччина передасть Україні ще одну систему ППО IRIS-T
Війна
США схвалили продаж Україні двох пакетів військової допомоги вартістю 322 млн доларів
Війна
«Зеленський — диктатор»
Політика
Франція хоче розширити програму підготовки українських пілотів для винищувачів Mirage
Війна
Перший Patriot для України за гроші Німеччини буде готовий через 6-8 місяців, - Bild
Новини