Created with Sketch.

Це хатка, яку збудував собі Джек... Коломойський у США

27.05.2020, 11:44
Фото: Facebook

Один із найбільших олігархів України розкошує за океаном за наш із вами кошт, шановні українці!

Ігор Коломойський, коли йому належав "ПриватБанк", вивів в офшорні компанії 5,5 млрд доларів.

І на ці фактично вкрадені в українців гроші він купував нерухомість у США.

У місті Клівленд суд присяжних почав розглядати позов про відмивання коштів.

Слідство встановило, що Ігорем Коломойським був придбаний розкішний готель на 484 номери з видом на озеро та, за декілька кварталів, 21-поверхова офісна вежа зі склепінчастими стелями та фресками, які колись обрамляли найбільше банківське лобі у світі.

Коли суд винесе обвинувачувальний вирок, то буде розпочато процес екстрадиції олігарха в американську тюрму.

У цьому випадку Зеленський опиниться в ситуації вибору: здавати свого господаря або остаточно псувати стосунки з США та опинитися у дипломатичній ізоляції.

Народний депутат України VIII скликання. Голова Запорізької територіальної організації партії "Європейська Солідарність"

Читайте також
Вічний Ринат: олігарх, який пережив усіх і все
Опінії
Суд заочно арештував друга Мусаєвої з УП Григоришина: Україна готує запит до Інтерполу
Кримінал
«Схеми» знайшли у Куршевелі елітні шале друга Мусаєвої з УП
Політика
Полтавський ГЗК у заручниках олігархів
Новини
Молдовського олігарха Плахотнюка визнали винним у справі про крадіжку мільярда євро з банків
Кримінал
Поки українці сиділи без світла...
Політика