Created with Sketch.

Через 3 роки «Ворскла» гратиме в оновленому чемпіонаті

21.02.2017, 16:36

Президент УПЛ Володимир Генінсон висловив надію, що в сезоні 2018/19 ліга повернеться до формату з 16 командами.

З сезону 2002/03 в еліті українського футболу незмінно грали 16 команд, але в сезонах 2014/15 і 2015/16 їх кількість зменшилася до 14. У цьому сезоні УПЛ і ФФУ пішли на експеримент, скоротивши кількість учасників до 12.

— Формат з 16-ти команд? Сподіваюся, що ми на третій сезон експерименту повернемося до такої схеми. Зараз закінчується перший сезон, наступний — другий, а третій — повернення до 16-ти команд, — сказав Генінсон на прес-конференції, присвяченій відновленню сезону в українській Прем'єр-лізі.

За словами Генінсона, клуби Першої ліги в даний час перебувають на підйомі, що може дозволити в найближчому майбутньому повернутися до старого формату.

Нагадаємо, поточний сезон є першим в історії чемпіонатів України, в якому грають 12 команд. Після закінчення другого кола турнірна таблиця буде розділена на дві частини. Перша шістка буде вести боротьбу за чемпіонство і потрапляння в єврокубки, а друга — за виживання в еліті.

Віктор Карпенко

Читайте також
Північна Корея готується до майбутньої зустрічі Трампа та Кім Чен Ина
Полтава
ДБР повідомило про підозру організаторам незаконної приватизації землі у нацпарку на Полтавщині
Полтава
Німеччина зважується на важливий крок щодо активів «Роснафти» — Reuters
Полтава
Корупція у податковій: викрито конвертаційний центр з оборотом 15 млрд грн
Полтава
Податкова знижка: перелік витрат, які можна компенсувати
Полтава
«Останній Бастіон» вітає українських учителів із професійним святом
Полтава