Created with Sketch.

Через санкції на московії зривається виконання оборонного замовлення

29.03.2022, 15:35

Нездатність продовжувати виробництво пов’язана зі зростанням цін на сировину, матеріали та комплектуючі

У рф терміново збирають дані про державні контракти в рамках оборонного замовлення, які перебувають на межі зриву через санкційний тиск. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

«Як випливає з вимоги начальника управління військових представників МО рф, яка надійшла до оборонних підприємств держави окупанта, нездатність продовжувати виробництво пов’язана зі зростанням цін на сировину, матеріали та комплектуючі», – йдеться у повідомленні ГУР МО України.

Протягом останніх десятиліть військове виробництво та «переозброєння» армії рф стало можливим завдяки масовій закупівлі іноземних технологій, матеріалів та електроніки. Без цієї можливості продовжувати виробництво сучасної зброї (ракет, танків, літаків) стало фактично неможливим.

«На сьогодні яскравим прикладом «технологічної незалежності» та «імпортозаміщення» РФ став завод «Камаз». Сучасні моделі, які випускалися заводом, комплектувалися двигунами Cummins (США), коробкою передачі ZF (Німеччина) та паливною апаратурою Bosch (Німеччина). Наразі там були вимушені повернутися до випуску моделей 1960-х років, які росіяни назвали «класичними», – зазначається у повідомленні ГУР.


В той самий час, "Останній Бастіон" відзначає, що ГУР МО України стидається повідомити громадськості про стан виконання державного оборонного замовлення у 2019, 2020, 2021 роках, коли президентом України був Володимир Зеленський.

Читайте також
Біля берегів Німеччини дрейфував пошкоджений російський танкер, який втратив керування
Політика
США ввели санкції проти найбільших нафтових компаній рф
Політика
США планують всадовити ЄС на свою нафтову голку
Економіка
«Росатом» продає Китаю частки в уранових проєктах у Казахстані через санкції
Світ
Після введення санкцій проти «Газпромбанку» у трьох країнах припинили обслуговувати його картки
Економіка
Проєкт Arctic LNG 2 майже припинив видобуток газу через санкції на експорт, - Bloomberg
Політика