Created with Sketch.

Ціни на нафту вперше з 2022 року перевищили $100

09 березня, 08:43

Трамп каже: Мала ціна для миру.

Уперше з 2022 року ціни на нафту перевищили тризначне число.

Про це пише Axios.

Світовий бенчмарк нафти — марка Brent — спочатку торгувався на рівні 101,81 долара за барель. Тоді як WTI, основний показник США, коштував 101,56 долара.

Ціни на американську нафту продовжили зростати ближче до вечора та наближалися до 120 доларів за барель напередодні початку торгів цього тижня.

Загалом із початку військових ударів США та «Ізраїлю» по Ірану ціни на сиру нафту зросли більш ніж на 30%. Американські водії вже відчули наслідки на собі: середні ціни на звичайний бензин у США зросли приблизно з 3 доларів за галон до 3,45 долара.

Президент США Дональд Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social: «Короткострокові ціни на нафту, які стрімко впадуть, після знищення іранської ядерної загрози, — це дуже мала ціна для США, світу, безпеки та миру. ЛИШЕ ДУРНІ МОЖУТЬ ДУМАТИ ІНАКШЕ!».

Читайте також
Іран атакував військові об'єкти США в Кувейті та Бахрейні
Війна
«Хезболла» відкинула угоду Лівану та «Ізраїлю», назвавши її капітуляцією перед Тель-Авівом
Війна
Трамп звинуватив Іран в атаці на судна в Ормузькій протоці
Війна
Пілот F-15, збитого над Іраном, перед катапультуванням бачив рої іранських дронів
Війна
Війна з Іраном коштувала США рекордних витрат
Війна
«Тікайте, поки можете»: Іран поставив «Ізраїлю» жорсткий ультиматум
Війна