Created with Sketch.

Дорожні служби збагатилися на 500 мільйонів гривень за кошт українців

03.06.2020, 11:00
Фото: СБУ

Масштабне розкрадання бюджетних коштів відбулося упродовж 2018-2019 років під час будівництва доріг державного значення.

Таку інформацію після проведення спеціальної перевірки низки великих дорожньо-будівельних компаній нещодавно оприлюднила пресслужба Служби безпеки України.

Станом на тепер у межах розпочатого кримінального провадження, правоохоронці проводять обшуки у 9 областях в офісах комерційних структур, тривають слідчі дії.

«Для перемоги у публічних закупівлях менеджмент низки великих дорожньо-будівельних компаній використовував підроблені документи про нібито належну якість будматеріалів. Унаслідок чого під час виконання дорожніх робіт комерсанти використали дешевші асфальтобетонні суміші неналежної якості, що суперечило умовам укладених підрядниками з підрозділами "Укравтодору" договорів», — йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Читайте також
213 МІЛЬЯРДІВ НЕ ВИСТАЧИЛО: ШКІЛЬ ЗАПУСКАЄ НОВИЙ ДОРОЖНІЙ КАРТЕЛЬ
Опінії
Чесному патріоту, який трохи крав, оголосили підозру
Кримінал
Колишньому командиру 103 бригади ТрО повідомили про підозру у недбалому ставленні до служби
Війна
«Династія» Зеленського: корупційний скандал, який уже неможливо приховати
Кримінал
Суд заборонив виїжджати з країни дружині прем'єр-міністра Іспанії Санчеса
Кримінал
Колишнього в. о. міністра культури підозрюють у сприянні незаконного виїзду за кордон
Кримінал