Created with Sketch.

Фігурант «плівок Міндіча» Шайхет має майно та бізнес у Словаччині

28.12.2025, 12:31

Ігор Шайхет – власник інкасаторської компанії «Сіт Сек’юріті», однієї з найбільших в Україні, має майно у Словаччині.

Про це повідомляє міжнародне детективне бюро Absolution.

«Сіт Сек’юріті»  мала спільну адресу з заводом «Ізумруд» Тимура Міндіча – Київ, вул Івана Дзюби,11 (раніше – Сім’ї Сосніних). Там же базувалася охоронна компанія Сергієвого батька, Олега Шайхета – ТОВ «Секьюрайті».

У Словаччині Ігор та Олег Шайхети є власниками двох компаній – E&N s.r.o. і  S&O Company s. r. o.  Була ще третя – зі складу якої  вони вийшли, принаймні де-юре – SGaz s. r. o. Зараз усі три компанії перебувають у сплячому режимі, декларуючи нульові операції. Але так було не завжди.

У 2020 році SGaz був одним із найбільших постачальників імпортного природного газу в Україну. Згідно з митною звітністю, фірма продала до України 719 млн кубометрів газу. На тодішні ціни його сумарна вартість перевищувала 100 млн USD. Основним покупцем була компанія «Газ Ком Трейд».

При цьому у словацьких бізнес-реєстрах Олег та Ігор Шайхет вказують одразу дві адреси реєстрації у Словаччині – у придунайському містечку Шаморін (вул. Hubová) та у передмісті Братислави – Мар’янці (вул. Slnečná). Ось фото цих особняків від сервісу Google. Щоправда, за першою адресою зареєстровано ще кілька інших людей, за другою – лише Шайхети.

Нагадаємо, що Сергій Шайхет, який очолював міграційну поліцію, звільнився з лав Національної поліції невдовзі після після засідання парламентської ТСК щодо «плівок Міндіча».

Читайте також
За Юлію Тимошенко почали вносити заставу
Кримінал
Суд переніс засідання щодо арешту майна Тимошенко
Кримінал
ВАКС розгляне арешт майна Юлії Тимошенко у закритому режимі
Кримінал
Прайс-лист у спецслужбі: як держава перетворюється на касу
Опінії
Баканов та Наумов побудували в СБУ систему «неформальних платежів» із бізнесу та торгівлі санкціями
Політика
Українська Жанна д’Арк виявилася звичайною хабарницею
Опінії