Created with Sketch.

Гастролі американських «православних» в Україні. Чому не реагує СБУ?

04.06.2024, 15:07

В Україну приїхав громадянин США, якого адепти УПЦ МП (ФСБ) зустрічають ніби Месію

Служба безпеки України проґавила, чи свідомо дозволила проведення московської спецоперації в Україні?

В Україну приїхав громадянин Сполучених штатів Америки, якого московський патріархат в Україні зустрічає ніби Месію. Що відбувається?

В Україну приїхав громадянин США Митрополит Тіхон, в миру Марк Рэймонд Моллард.

Він називає себе архиєпископом Вашингтонським, митрополитом всієї Америки і Канади, але не всі у Православному світі згодні з цим його титулом. Він очолює Православну Церкву у Сполучених Штатах Америки.

Що це за структура?

Ця релігійна організація веде свою історію від 1794 року, коли у російських колоніях у північній Америці почали служити російські православні місіонери, які почали засновувати російські парафії у Америці. У 1924 році ці громади оформилися у Російську православну Церкву у Америці, яка була частиною московського патріархату.

За часів Брєжнєва, кремлівські ідеологи порадили патріарху московському Алексію (Сіманському) у 1970 році видати російській Православній Церкві в США Томос про Автокефалію – так і з’являється Православна Церква у США. Церкви афільовані з РПЦ визнали цей Томос. Більшість Православних Церков світу не визнали цю кегебістську спецоперацію і не визнають існування Автокефальної Православної Церкви у США.

Тобто з точки зору Вселенського Православ’я митрополит Тіхон (Моллард) далі очолює парафії РПЦ (ФСБ, ред. О.Б.) у США.

В умовах російської агресії проти України російська православна церква в Україні на чолі з «митрополитом» Онуфрієм (Березовським) опинилася в глухому куті. кіріла гундяєва, який благословляє війну проти України і його представники в Україну приїхати не можуть, так само і ніхто з визнаних Помісних Православних Церков не приїде до Онуфрія і не буде з ним служити. Але російським агентам у рясах потрібне шоу! Єдиний хто може більш-менш безперешкодно приїхати в Україну і висловити солідарність з московським патріархатом в Україні це підлеглий гундяєва зі США - Тіхон Моллард.

По-перше, РПЦ в Україні (ФСБ, ред. О.Б.)  хочуть змобілізувати своїх адептів і показати, що хтось їх визнає і хтось до них приїжджає і навіть англійською мовою молиться.

По-друге, Моллард – класичний троянський кінь. Тут він буде розповідати, що публічно, що «Ми підтримуємо всі зусилля України захищати свої кордони і свій суверенітет від агресії рф», але паралельно Моллард англійською мовою озвучує російські наративи про ніби-то «переслідування» московського патріархату в Україні.

По-третє, сам приїзд Молларда в Україну – це прояв солідарності і підтримки РПЦ в Україні (ФСБ, ред. О.Б.)  - тобто російських агентів і диверсантів у рясах. Зокрема Моллард побував уже в Банченах, де підтримав підсудного російського агента «Лонгіна» Жара.

По-четверте, Моллард після поїздки в Україну повернеться до США, де буде розповідати про ніби-то «переслідування» московського патріархату в Україні, буде зустрічатися з американськими політиками, журналістами. Його завдання – мінімум підірвати довіру американських еліт до України, а задача максимум – зірвати підтримку України збоку США і зірвати постачання американської зброї в Україну.

Звідси випливають важливі запитання!

За чий кошт відбувається турне Тіхона (Молларда) в Україні?

Знаючи про наміри Молларда, як українські спецслужби дозволили його приїзд в Україну і проведення цієї квазірелігійної спецоперації?

Ну і наостанок ключове запитання.

То Служба безпеки України проґавила, чи свідомо дозволила проведення московської спецоперації в Україні?

Не кожен хто має громадянство США і говорить англійською мовою є другом України і працює в інтересах України. У США також є агенти кремля у рясах.

Читайте також
Як Німеччина готується до війни
Війна
Чому наші рубежі оборони стають прохідними дворами?
Опінії
Верховний суд США підтримав заборону TikTok із 19 січня
Політика
Мер Нарви проти закриття естонсько-російського кордону
Світ
Новобранці ГУР склали присягу біля Аскольдової могили
Війна
Становлення та розвиток української контррозвідки
Політика