Created with Sketch.

Гонконзькі студенти створили найменшого у світі людиноподібного робота

06.02.2024, 10:16

Творці сподіваються, що їхній робот стане недорогим навчальним інструментом для малозабезпечених студентів.

Чотири інженери-початківці з гонконзької школи потрапили до книги рекордів Гіннеса, сконструювавши найменшого у світі людиноподібного робота.

Аарон Хо Ят Фунг, Айзек Закарі То, Джастін Ван Тоу Дуонг і Нго Хей Люн, члени команди робототехніки Єпархіальної школи для хлопчиків, створили робота заввишки 5,55 дюйма, що на 0,44 дюйма менше, ніж попередній рекордсмен, який був встановлений Заїном Ахмадом Куреші у 2022 році.

Правила Книги рекордів Гіннеса для категорії найменших людиноподібних роботів вимагають, щоб робот був здатний пересуватися на двох ногах, а також міг згинати плечі, лікті, коліна і стегна.

Читайте також
російським військовим відключили Starlink на фронті
Війна
Ілон Маск хоче об’єднати космічну компанію SpaceX і ШІ-стартап xAI — Bloomberg
Світ
SpaceX обмежила використання Starlink в Україні: зв'язок пропадає на швидкості вище 90 км/год
Війна
ЄС запускає власну альтернативу Starlink
Політика
Маск вимагає від OpenAI і Microsoft до $134 млрд компенсації
Світ
Китай презентував перше ПЗ для синхронізації земного та місячного часу
Світ