Created with Sketch.

Хто проходить до рад Решетилівської та Лубенської міських громад

08.11.2020, 12:05
Фото: ZIK

Тенденція зберігається – у районах області виборці схильні підтримувати чинну владу.

Серед кандидатів на посаду голови Решетилівки та Лубен не знайшлося достатньо потужних конкурентів чинним очільникам. Обидва переможці балотувалися від партії "Довіра".

Тож, новообранною головою Решетилівської міської громади стала секретар Решетилівської міськради Оксана Дядюнова, яка взяла 3405 голосів виборців, що складає 39,31% від загальної кількості.

Новобраним головою Лубенської міської громади став чинний міський голова Лубен Олександр Грицаєнко, за якого проголосували 3722 виборця, що складає 19,39% від загальної кількості.

За даними ЦВК, до вказаних рад проходять наступні партії.

Рада Решетилівської міської громади

Політичні сили "Європейська солідарність" та "Основа" також балотувались, але не пройшли до ради.

Зауважимо, що Решетилівка – це мала батьківщина голови Полтавської облради та одного з лідерів партії "Довіра" на Полтавщині Олександра Біленького. За його сприяння Решетилівка отримала статус міста.

Рада Лубенської міської громади

Політичні сили "Сила і Честь", "Рідне місто", "Об'єднання "Самопоміч", "Народний рух України", Партія простих людей Сергія Капліна, УДАР Віталія Кличка, "Пропозиція", ВО "Свобода", "Українська стратегія Гройсмана" також балотувались до ради, але не пройшли.

"Останній Бастіон" вже повідомляв про успішне переобрання на новий термін очільників Кобеляк та Зінькова. Там ситуація подібна – виборці підтримали чинних голів, які йшли на вибори від партії "Довіра".  

Читайте також
Кремль хоче втримати Орбана при владі: рф відправила політтехнологів до Угорщини, — VSquare
Політика
Вибори можливі щонайменше за пів року після закінчення воєнного стану
Політика
Голова ЦВК Діденко: Онлайн-вибори — це загроза втручання та дискредитації результатів
Політика
Стала відома дата парламентських виборів в Угорщині: які шанси у партії Орбана?
Політика
Британці мають проконтролювати, щоб їхня агентура не втратила владу
Політика
Фальшивий призедент підтримав фальсифікацію виборів
Політика