Created with Sketch.

Хто стане новим власником автомагістралей в Україні?

02.12.2024, 10:41

Після приватизації Укрзалізниці, черга дійшла й до доріг.

В Україні найближчим часом можуть запрацювати перші платні дороги, пише УНН.

Заступник голови Міністерства розвитку громад і територій Сергій Деркач заявив, що наразі опрацьовують шість основних маршрутів для запуску цього проєкту.

Чиновник зазначив, що платні дороги є вимогою ЄС, під яку вже розроблено відповідний законопроєкт. За його словами, для реалізації проєкту важливо проаналізувати інтенсивність руху, залучити інвесторів і зробити якісне покриття.

Деркач наголосив, що наразі в України вже є домовленості щодо цієї теми з Європейським інвестиційним банком. Він додав, що питання появи платних доріг уже вирішено і рано чи пізно буде реалізовано. Очікується, що використовуватися такі магістралі будуть переважно для великовантажних автомобілів, а гроші, виручені за їх використання, «спрямують на розвиток дорожньої інфраструктури».

Читайте також
Під рубрикою «Його війна»
Опінії
Полтавський медичний феномен
Позиція
«Золоте все, окрім унітазу»
Політика
Житель Дніпропетровщини розкритикував організацію евакуації
Війна
Війна поглинула соцмережі. Досить
Опінії
Чому розвинене мовлення не завжди свідчить про глибоке мислення
Життя