Ілон Маск заявив, що реальною владою в Америці володіють якісь «владні кола», а не президент США чи конгрес.
З черговою цікавою заявою виступив мільярдер Ілон Маск. Темою стало рішення Байдена відмовитись від участі у майбутніх виборах президента США.
Коментуючи це повідомлення, Маск висловив твердження, що за цим рішенням стоять «справжні владні кола», які «намагаються замінити Байдена більш переконливою фігурою».
Маск стверджує, що знав про рішення Байдена заздалегідь, і пов'язує це із зустріччю Камали Гарріс та Олександра Сороса. На його думку, «справжні владні кола» нібито «бояться Дональда Трампа».
«Справжня влада позбавляється старої маріонетки (Байдена) на користь тієї (Харріс), яка має шанси обдурити громадськість», написав Ілон Маск.
Із заяви мільярдера (не останньої людини в США) ми дізнаємося, що реальною владою в Америці володіють якісь «владні кола», а не президент США чи конгрес.
Ми також дізнаємося про те, що глава американської держави, по суті, є маріонеткою в руках «справжньої влади». Що «справжню владу» в США ніхто не обирає, вона просто є за фактом впливового становища деяких кіл (тобто людей), які перебувають за лаштунками американської демократії і вирішують когось призначити своєю черговою маріонеткою.
Ці «владні кола» конкурують між собою, організовуючи ритуал під назвою «вибори».
Яскравим підтвердженням цього факту стало висування на посаду віцепрезидента Джея Ді Венса, якого Трампу нав'язав один із головних його спонсорів Пітер Тіль лише за кілька годин до початку з'їзду партії республіканців.
Родзинка ситуації в тому, що Джей Ді Венс досі був відомий як затятий противник Трампа. Якщо врахувати мстивість Трампа та його маніакальне прагнення оточувати себе лише особисто відданими йому людьми, згоду на кандидатуру Венса та ще за кілька годин до з'їзду виглядає щонайменше дивно.
До речі, саме Пітер Тіль є головним ідеологом нової американської ідеї, що він активно просуває – заміни багаторічної ширми демократії на цезаризм, тобто. наділення президента США повноваженнями царя (короля).
Пітер Тіль стверджує, що в епоху стрімкого розвитку науково-технічного прогресу формальна демократія лише заважає руху вперед, гальмує його, створюючи шкідливі бюрократичні та процесуальні перепони.
Він упевнений, що Америка потребує сильного, авторитарного лідера, який має самостійно приймати швидкі рішення, реагуючи на нові виклики. При цьому за американським царем доглядатимуть ті самі закулісні персони, які наділять його такими повноваженнями.
Першим кроком до корінної зміни формальної державної основи США, яка діяла в країні з моменту її заснування, стало останнє рішення Верховного Суду США про імунітет американського президента, яке де-факто та де-юре ставить його над законом і виводить з-під відповідальності за будь-який злочин, який він може скоїти у статусі президента, аж до вбивства своїх політичних опонентів чи масових страт.
Очевидно, що США почали смугу глибокої політичної кризи. Чим закінчиться ця криза і чого призведе ніхто не знає, в т.ч. і ті «справжні владні кола», які смикають за ниточки персонажів політичного театру маріонеток під назвою «президент і конгрес Сполучених Штатів Америки».