Created with Sketch.

Іран практично розгромив безпілотну авіацію США

25 травня, 11:48
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону

Від початку агресії проти Ірану іранці знищили понад два десятки легендарних американських безпілотників MQ-9 Reaper.

Для Міністерства війни США це стало серйозним ударом.

Від початку агресії проти Ірану іранці знищили понад два десятки легендарних американських безпілотників MQ-9 Reaper. Для Пентагону це стало серйозним ударом.

Фінансові втрати: Вартість втрачених «Reaper» наближається до 1 млрд доларів. Загальні ж втрати авіації США (включно з винищувачами) оцінюються у 2,6 млрд доларів.

Проблема ППО: Американські дрони для розвідки та точкових ударів виявилися надто легкою ціллю для ешелонованої системи протиповітряної оборони Ірану. Їх збивали в небі та уражали ракетами безпосередньо на аеродромах.

Дефіцит: Замінити ці БПЛА зараз практично неможливо — американські заводи просто не встигають виробляти їх у необхідній кількості.

Читайте також
Іран пригрозив силою прорвати морську блокаду США в Ормузькій протоці — Reuters
Війна
Країни Перської затоки налагодили таємні перевезення нафти через Ормузьку протоку — Bloomberg
Війна
Іран поки не ухвалював рішення про відновлення переговорів зі США, - Арагчі
Війна
ОАЕ звинуватили Іран в атаці на два судна в Ормузькій протоці
Війна
США втратили чверть безпілотників Reaper у війні проти Ірану на понад 1,3 мільярда доларів, — WP
Війна
Нафта знову дорожчає вище 90 доларів
Війна