Created with Sketch.

Кадровий резерв «Ліги сміху»: учасник шоу став заступником міністра

18 червня, 18:29

Учасник «Ліги сміху» Ігор Рева став заступником Міністра розвитку громад та територій України.

Полтавця Реву Ігоря Едуардовича призначено заступником Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Про це повідомив Тарас Мельничук, постійний представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді, у своєму Telegram-каналі.

До цього призначення Рева був заступником начальника Київської міської військової адміністрації.

Ігор Рева в минулому проєктний менеджер та представник творчої сфери, мобілізувався 25 лютого 22-го року. Пройшов військове навчання у Німеччині.

Пізніше, вже як менеджер – за основним фахом – керував створенням та впровадженням застосунку «Резерв+».

У КМВА Ігор Рева координував всі проєкти для підрозділів, військових та їх сімей.

Полтавцям Ігор Рева знайомий також по участі у таких відомих для малограмотних зелепнів проєктах, як: «Розсміши коміка», «Говорить Україна» тощо. У 2015 році у складі команди «Манхеттен» вони були учасниками першого сезону «Ліги сміху», де їх тренером був Сергій Сивохо.

Разом з братом Олексієм стали спочатку сценаристами, а згодом й акторами популярного шоу «Мамахохотала». В цей період вони брали участь у організації аж 8 сезонів цього комедійно-розважального проєкту. У 2019 році вони реалізували інтернет-проєкт «4ПОКЕР» як продюсери, після чого були ще низка проєктів, в яких брати виступали продюсерами чи шоуранерами.

Додамо, ще один учасник команди «Манхеттен» з «Ліги сміху» Андрій Боблях зараз є народним депутатом України. Інший учасний Іван Ксенжук – його помічник. А екс-очільник студії «Мамахохотала» Роман Грищук наразі є нардепом від партії «Слуга народу».

Читайте також
Фрідман підніме ціни на мобільний звʼязок для українців
Політика
США направили до Києва спецагента DSS
Політика
Трамп пригрозив Канаді підняти мита на автівки та сталь до 50% і знову назвав її штатом
Політика
Марін Ле Пен зберігає лідерство перед президентськими виборами у Франції — опитування
Політика
Кучма назвав головні помилки України за роки Незалежності
Політика
Київ розбирав завали — ВРП святкувала: бенкет після російської атаки
Політика