Created with Sketch.

Канада оголосила про новий пакет допомоги Україні

21.04.2023, 15:04
Міністерка оборони Канади Аніта Ананд оголосила про новий пакет військової допомоги для України

Міністр оборони Канади Аніта Ананд оголосила про новий пакет військової допомоги для України

Сьогодні, 21 квітня, Канада оголосила про новий пакет військової допомоги для України на майже $29 млн.

Про це повідомляє пресслужба міністерства оборони Канади.

Міністр оборони Канади Аніта Ананд оголосила про новий пакет військової допомоги для України на засіданні у форматі «Рамштайн».

Пакет включає внесок у розмірі $28,9 млн до Трастового фонду Комплексного пакету допомоги Україні (CAP).

Зокрема, Україна отримає 40 снайперських гвинтівок калібру 50 і боєприпаси від Prairie Gun Works.

Також Канада передасть Україні 16 радіостанцій для супроводу танка Leopard 2 від компанії L3Harris Technologies.

«Пожертви і підтримка, оголошені Канадою сьогодні, допоможуть забезпечити Україну всім необхідним для захисту її суверенітету, незалежності і територіальної цілісності», – сказала Ананд.

Як повідомлялося раніше, Канада передасть Україні конфіскований у росіян літак Ан-124 «Руслан». Це буде зроблено у рамках нових санкцій Канади проти російських підприємств.

Читайте також
Макрон заявив, що найближчими днями Україні поставлять нові літаки Mirage
Війна
Канада відмовилась передавати Україні відремонтовану військову техніку
Війна
Україна втрачає західну військову та фінансову підтримку, — NZZ
Війна
Міністерство війни США розробило плани продажу або передачі Україні ракет Tomahawk
Війна
Швеція спочатку хоче надати Україні літаки-розвідники, а згодом зосередитися на винищувачах Gripen
Війна
Бельгія передасть Україні F-16 після надходження перших F-35
Війна