Created with Sketch.

Китай ігнорує блокаду США

13 квітня, 20:49

Пекін продовжить постачання енергоносіїв з Ірану під захистом власного флоту.

Китай чітко дав зрозуміти, що продовжить користуватися Ормузькою протокою, виконувати енергетичні контракти з Іраном і підтримувати присутність свого флоту в цьому районі попри блокаду з боку США.

Пекін також попередив США не втручатися в діяльність торговельних суден.

«Ормузька протока є ключовим міжнародним маршрутом для торгівлі товарами та енергоносіями, і забезпечення її безпеки, стабільності та вільного проходу відповідає інтересам усієї світової спільноти», — заявив представник МЗС КНР Го Цзякунь.

Читайте також
«Містер Бін під кайфом»
Політика
Bloomberg: Мелоні пішла на ескалацію та повний розрив із Трампом після саміту G7
Політика
Трамп-миротворець
Політика
Тепер черга за Трампом: Україна перемагає в війні дронів, США слід визначатися, — Politico
Політика
У путіна заявили про «дружню» телефонну розмову з Трампом
Війна
Рубіо привітав громадян рф із Днем росії
Політика