Created with Sketch.

Корупційні хроніки мародера Євгена Гладія

13 червня, 13:52
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону

Як Гладій заробляє на розкраданні надр Полтавщини.

20 липня 2023 року поблизу села Макухівка, що під Полтавою, на березі річки Коломак здійснювався продаж незаконно видобутого піску. ТОВ «СТЕЛЛА КОМЕРЦ» (код ЄДРПОУ 43211779) здійснює незаконний намив піску та його продаж безпосередньо з місця видобутку. Покупцем є ТОВ «ШРБУ-48» (код ЄДРПОУ 39835082).

Жодних дозвільних документів на здійснення цієї діяльності ТОВ «СТЕЛЛА КОМЕРЦ» (код ЄДРПОУ 43211779) не має. Компанія входить до орбіти родини Капустян та Едуарда Гнітька, які, за повного сприяння керівника Полтавської обласної прокуратури Євгена Гладія, без спеціального дозволу намили кількасот тисяч кубометрів піску та продають його, сплачуючи Гладію по 40 грн за кожен проданий кубічний метр.

Станом на сьогодні звернення ТОВ «СТЕЛЛА КОМЕРЦ» (код ЄДРПОУ 43211779) до Держгеонадр щодо погодження дозвільних документів відсутні.

Деякий час тому за фактом незаконного видобутку піску на цій ділянці було внесено відомості до ЄРДР за № 12023170440000546, однак розслідування фактично не проводиться, оскільки діяльність здійснюється під «кришуванням» Полтавської обласної прокуратури.

Читайте також
Грантовий картель під прикриттям правосуддя: хто освоїв 30 мільйонів євро
Політика
Експосол України звинуватив МЗС у масштабній корупції
Політика
ВАКС виніс вирок ексдиректору держпідприємства «Інформ-Ресурси» Бабаєву
Кримінал
«Доброчесник» не пройшов перевірки на доброчесність
Політика
Поляки звернули увагу на те, чого не бачать українці
Політика
У Полтавській міськраді створена організована злочинна група, для систематичного збирання «відкатів»
Кримінал