Created with Sketch.

КОРУПЦІЯ В МСЕК: ПРАВДА, ЯКУ ПРИХОВУВАЛИ РОКАМИ

22.04.2025, 09:24

Справедливість має бути — справедливою.

Я, Ігор Жижиян, звернувся до правоохоронних органів із клопотанням про об’єднання кримінальних проваджень і визнання мене потерпілим у справі, що стосується організованого злочинного угрупування, яке роками паразитувало на болі та діагнозах українців.

Серед підозрюваних — екс-посадовець МСЕК Олександр Диякон та його спільники, які налагодили систему фальсифікації діагнозів, незаконного оформлення інвалідності та ухилення від військової служби за гроші — від $7 000 до $15 000 за «послугу».

Це — не вигадки і не припущення. За даними СБУ, угруповання діяло роками. І саме я, у межах антикорупційного проєкту «Мародер Мінус», надав публічні докази причетності конкретних посадовців до цієї схеми.

За викриття — погрози, переслідування, спротив. Але я не зупинився.

Робота над арештом і конфіскацією активів злочинної групи Диякона триває. Зокрема — 15 мільйонів доларів, які його родина вивела за кордон через криптовалюту. Це гроші, вкрадені у держави та простих українців.

Це не лише моя особиста справа. Це боротьба за кожного, кого змусили мовчати.

Справедливість має бути — справедливою.

Джерело

Читайте також
По 10 000 доларів на місяць за «правильне» голосування
Новини
Підозра Тимошенко: В НАБУ опублікували відео
Кримінал
Тимошенко після обшуків в офісі «Батьківщини» заявила про «політичне замовлення»
Кримінал
НАБУ та САП викрили очільницю фракції Верховної Ради на пропозиції хабаря
Кримінал
Як заступник голови БЕБ Бєлоусов задекларував елітні авто по 49 тисяч гривень
Політика
Чому «шахедів» прилітає менше — але наслідки стають усе більш катастрофічними?
Опінії