Created with Sketch.

Криміногенна ситуація в Україні стає гіршою, ніж у 90-ті – експерт

09.12.2019, 06:43
Фото: УНІАН

В Україні погіршується криміногенна ситуація.

Попри реформи, якими хизувався Арсен Аваков, криміногенна ситуація в Україні сьогодні стала гіршою, ніж у 90-ті роки. Про це розповів експерт з питань безпеки Сергій Шабовта, інформує УНІАН.

«Тоді в Україні перші кроки робив приватний бізнес, який зароджувався. В державі не було сформованих органів, які могли б протидіяти тим зародкам організованої злочинності. Але не було такої корупції... Тоді держава знайшла сили, бачення і розуміння, була створена Служба безпеки і в надрах Міністерства внутрішніх справ управління по боротьбі з організованою злочинністю. У перші роки були просто неймовірні досягнення в протидії ОЗУ», – зазначив він.

За словами Шабовти, сьогодні, на відміну від 90-х, злочинні угруповання в Україні існують у форматі певних чиновницьких кланів, корупційних структур у тому чи іншому відомстві.

Читайте також
У Кременчуку сталася стрілянина у приміщенні ТЦК та СП
Кримінал
Екскерівника київського «Беркуту» заочно засудили до 10 років позбавлення волі
Кримінал
На Хмельниччині судитимуть настоятеля монастиря УПЦ (РПЦ-ФСБ), який до смерті побив військового
Кримінал
ДБР затримало заступника начальника Львівського ТЦК Драпінського
Кримінал
ФСБ грабує Лувр. Сліди від організатора пограбування Лувру ведуть у Москву
Кримінал
Двоє підозрюваних у пограбуванні Лувру частково визнали провину
Кримінал