Created with Sketch.

«Ми дали зброю, щоб Україна боролась, а не капітулювала», — держсекретар США

12.11.2019, 13:17

Адміністрація президента Дональда Трампа наполягає на своїй підтримці України в її боротьбі з російським агресором.

Про це заявив державний секретар США Майкл Помпео в інтерв'ю телеканалу «WCSC-TV». Дипломат наголосив, що американці всіляко підтримують українців, зокрема постачаючи летальну зброю для відбиття ворожих атак на Донбасі.

«Адміністрація Барака Обами вирішила не займатися цим і дала українцям ковдри, а ми дали їм справжню зброю. Я особисто брав участь в розробці політики США щодо України, і Білий дім був вельми прозорим у своєму ставленні, як до президента Порошенка, так і президента Зеленського», — сказав Майк Помпео.

Що ж стосується затримки передачі летального озброєння для українських військових, то держсекретар зазначив, що причиною цього було отримання особистих запевнень очільника держави Україна у боротьбі з корупцією. Майк Помпео підкреслив, що у Вашингтоні хотіли переконатися, що наявні корупційні схеми будуть знищені, а олігархи відсторонені від управління державою.

Читайте також
Жертва Епштейна висунула шокуючі звинувачення щодо підземних експериментів
Світ
Штучний інтелект посварився з розробником
Світ
Оприлюднено імена понад 300 знаменитостей із файлів Епштейна
Світ
У Північній Кароліні вдруге за пів року вбито українську біженку
Світ
Супутники зафіксували розширення ядерної програми Китаю – NYT
Світ
У «файлах Епштейна» знайшли листування ексрадника Трампа
Світ