На місці історичної будівлі Музичних класів Ф.І. Базилевич, яку останнім часом (до пожежі) експлуатувала під свій офіс "Партія регіонів", триває будівництво нового офісного центру.
Той факт, що до колон, запланованих в архітектурному плані будівлі й витриманих в одному стилі з усією спорудою століття тому, зараз незрозуміло в якому стилі, новітні будівельники на замовлення колишніх міліціонерів, власників історичної пам'ятки, "доліплюють" каркас нового офісного центру, свідчить, щонайменше, про відсутність естетичного смаку в забудовника.
Міська влада Полтави та її очільник показали своє ставлення до історичних пам'яток: спалена будівля Музичних класів, зруйнована пам'ятка національного значення Кадетський корпус, занехаяний будинок-палац у Мавританському стилі підрядчика Бахмутского для своєї коханки (на цій самі вулиці) та забудовою історичного центру Полтави високоповерхівками.
Такими темапи за 10-20 років, у історичному центрі Полтави будуть лише торгові центри, офісні приміщення й зведені нашвидкуруч та з порушенням архітектурно-будівельних норм житлові масиви, які не несуть жодної естетики. Історичні пам'ятки міська влада просто знищить, як вона знищила вишукану будівля Музичних класів і як знищує Кадетський корпус. Історія й пам'ять ні Мамаю, ні Матковському не потрібна. Це вони довели своїми справами під час обіймання посади міських очільників.
Стан історичної пам'ятки національного значення - Кадетського корпусу
Житловий корпус "Кадетський". Жодної естетики.