Created with Sketch.

На Дніпропетровщині депутат у квартирі якого стався вибух, помер

10.06.2020, 15:15
Андрій Олександрович
Фото: http://poleznaya.dp.ua

Чоловіка з сильними опіками оперативно доставили до лікарні, однак врятувати його не вдалося.

У Новомосковську Дніпропетровської області депутата місцевої міськради Андрія Олександровича, у квартирі стався вибух лікарям врятувати його не вдалося.

Про це повідомляє «Корисна газета».

Як повідомляється, вибух стався у багатоповерхівці на третьому поверсі в той момент коли депутат перебував вдома. Внаслідок вибуху в квартирі утворилася пожежа, яка охопила площу у 40 кв. метрів.

Пожежники оперативно ліквідували вогонь, а самого чоловіка було госпіталізовано до Новомосковської ЦРЛ з сильними опіками I-II ступеня, а лікарі оцінювали його стан як дуже важкий.

Як зазначається, депутату було 39 років. Також повідомляється, що він працював журналістом у місцевому виданні.

Нагадаємо, ми повідомляли, що у Дніпропетровській області 9 червня вранці прогримів вибух у багатоповерхівці та сталася пожежа.

Читайте також
Яхта Цукерберга не відповіла на сигнал про допомогу від човна, що залишився без пального
Світ
У Болгарії на території військового заводу стався вибух
Світ
Мародерство та каміння: в Сеуті почались вуличні бійки з мігрантами
Світ
Доки Зелемський займається комерцією з Озоном і Wildberries
Війна
На півдні Японії стався землетрус, постраждали щонайменше 50 людей
Світ
У Дніпрі поширився запах аміаку після російського удару по підприємству
Війна