Created with Sketch.

На Донбасі знову втрати – загинуло два українських воїни

06.04.2021, 18:44
Фото ілюстративне
Фото: vchasnoua.com

Бойовики продовжують обстрілювати позиції ЗСУ.

Проросійські терористи і надалі продовжують здійснювати обстріли позицій Збройних Сил України. З початку доби було зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

Зокрема, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», неподалік населеного пункту НЕВЕЛЬСЬКЕ противник відкривав вогонь з мінометів калібру 82 мм, великокаліберних кулеметів та станкових протитанкових гранатометів.

“Внаслідок ворожого обстрілу, один український воїн отримав поранення, несумісні з життям.  Окрім цього, в районі операції Об’єднаних сил один військовослужбовець загинув внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої”, – йдеться в повідомленні штабу.

Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблих захисників.
 

Читайте також
Фінляндія інвестує 44 мільйони євро у системи боротьби з дронами на кордоні з рф
Світ
НАТО відпрацьовує оборону Сувальського коридору
Війна
Китай вперше порушив територіальні води Тайваню
Політика
Шведський сигнал тривоги
Війна
Шведські винищувачі двічі перехопили російські літаки над Балтійським морем
Війна
Французькі літаки 11 разів за тиждень перехопили російські літаки над країнами Балтії
Війна