Created with Sketch.

На хабарі затримали двох податківців керівної ланки Чернівецької податкової

09.02.2024, 10:13
Ілюстративне фото

Дивно що немає ніяких релізів з цього приводу, але може вийдуть днями. Чекаємо.

Якісь загадкові події відбуваються в Чернівецькій податковій, проте офіційної інформації поки немає.

Місцеві повідомлять, що за останній тиждень в них відбулось затримання на хабарі двох податківців керівної ланки, при цьому в різний час та по різних епізодах.

Перше затримання сталося за фактом зборів данини за відшкодування ПДВ та закриття очей на виявлені порушення під час податкових перевірок.

Тариф кажуть був 10% від повернення ПДВ, але звучить якось захмарно.

Хоча можливо такі зараз розцінки. Всяке буває.

Може тому і здали, що багато просили.

При цьому було це для всіх несподіванкою, адже працювала тема по «узгодженій» програмі і проблем не мало бути.

А друге затримання стосувалось моєї улюбленої теми.

Один з керівників Чернівецької податкової, по напрямку підакцизної групи, був залучений в схему реалізації контрафактного алкоголю та сигарет (тих самих про які я постійно пишу), та мав, мовою Колі Тищенка, щомісячну «константу» з кожної точки реалізації.

Масштаби збуту контрафакту, та кількість точок продажу вийшли за межі здорового глузду і по ній «вдарили» силовики взявши як заступника податкової, так і кількох посередників.

Дивно що немає ніяких релізів з цього приводу, але може вийдуть днями. Чекаємо.

Читайте також
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Пивоварову у справі про хабарництво в Раді
Кримінал
НАБУ завершило розслідування справи ексвіцепрем’єра Чернишова
Кримінал
Беріть всіх моїх друзів, тільки не чіпайте мене і Єрмака
Новини
Ексзаступника керівника ОП Шурму звільнили з наглядової ради «Нафтогазу»
Політика
Парламентський рекет
Кримінал
Обшуки у «Парковому»: НАБУ вилучило техніку у помічників Арахамії та представника уряду Мельничука
Кримінал