Created with Sketch.

Незаконний вилов риби зафіксовано в одному з ландшафтних парків на Полтавщині

25.04.2020, 13:15
Фото: Facebook

Мешканця Кобеляцького району упіймали "на гарячому" під час вилову водних біоресурсів за допомогою заборонених законодавством знарядь.

Про інцидент, який стався у межах регіонального ландшафтного парку "Нижньоворсклянський", 24 квітня повідомили на офіційній сторінці Полтавського рибоохоронного патруля у соціальній мережі Facebook.

Громадянину, який завдав державі збитків на 5742 гривні, вже висунуто звинувачення за частиною 4 статті 85 Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Станом на тепер розглядається питання про відкриття провадження за статтею 249 Кримінального кодексу України.

Читайте також
Водолази ДСНС шукають зниклих на Полтавщині людей
Полтава
За Галущенка внесли понад 100 мільйонів гривень застави
Кримінал
Мільйони «Укрзалізниці», банк, газовий бізнес і вілла в Іспанії
Кримінал
Полковника СБУ Дмитра Козюру засудили до довічного ув’язнення
Кримінал
Апеляція ВАКС скасувала закриття справи про вугілля для УЗ
Кримінал
На майданчику Хмельницької АЕС проводять слідчі дії — «Енергоатом»
Кримінал